Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Wrocławska Spółdzielnia Socjalna (WSS)

WSSWrocławska Spółdzielnia Socjalna (WSS) (Wroclaw Social Cooperative) została powołana wspólnie przez Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Fundację św. Józefa i jest zarejestrowana w KRS pod numerem 0000563602, sygnatura WR.VI NS-REJ.KRS/13927/15/594/REGON. Deklarowana działalność gospodarcza została zakwalifikowana jako "wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych" (43.39.Z).Misja WSS:

• kompleksowe wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem, w szczególności:

· osób bezdomnych,

· osób korzystających z pomocy MOPS,

· osób opuszczających placówki opiekuńczo-wychowawcze, zakłady karne itd.,

· osób starszych.


Zapraszamy do kontaktu:

 

Wrocławska Spółdzielnia Socjalna (WSS)
(Wroclaw Social Cooperative)
ul. bp. Bogedaina 5, 50-514 Wrocław
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.WSS.org.pl
tel. 730 701 175

 
 
 
 

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

 
  Przelew online
 


Wrocławska Spółdzielnia Socjalna sprząta także w Muzeum Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
wtorek, 10 października 2017 13:35

Pracownicy naszej Spółdzielni (WSS) nie boją się żadnych wyzwań, nawet „wielkoformatowych” — każdego miesiąca hala Muzeum Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu na nowo cieszy blaskiem szyb gablot, a w podłodze można się przeglądać…

Więcej…
 
Ogłoszenie o panelach podłogowych KRONOORIGINAL do odsprzedaży
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
wtorek, 24 stycznia 2017 13:14

Wrocławska Spółdzielnia Socjalna ma do odsprzedania piękne panele podłogowe KRONOORIGINAL w kolorze dąb pastelowy (klasa ścieralności AC5). Panele pozostały nam po wykonywanych pracach, są nierozpakowane i przechowywane w bardzo dobrych warunkach. Bardzo łatwe do położenia. Do odsprzedania mamy 30 opakowań po 2,22 m² każde, razem ok. 66 m². Cena: 22 zł/m². Osoby zainteresowane proszone są o kontakt…

Więcej…
 
Bezdomny nie oznacza bezrobotny — o Wrocławskiej Spółdzielni Socjalnej na portalu WrocLife.pl (03.01.2017)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
czwartek, 05 stycznia 2017 11:13
WrocLife.pl

Zamiast żyć na garnuszku państwa, chcą wziąć sprawy w swoje ręce. Są bezdomni, ale dzięki Wrocławskiej Spółdzielni Socjalnej pracują na swoje utrzymanie, spłacają długi i jeszcze niosą pomoc innym. Poznajcie niezwykłą firmę i fachowców, którzy remontując kolejne mieszkania, porządkują także własne życie.…

Więcej…
 
Stroiki świąteczne wykonane przez pracowników Wrocławskiej Spółdzielni Socjalnej (WSS)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 21 listopada 2016 16:52

W ramach jednego z naszych działań aktywizujących społecznie i zawodowo osoby bezdomne — powołana przez Koło Wrocławskie TPBA Wrocławska Spółdzielnia Socjalna (WSS) przygotowuje stroiki świąteczne na zbliżający się okres adwentowy. Stroiki są wykonane samodzielnie przez pracowników Spółdzielni, która oferuje je w cenie od 35 do 65 zł w zależności od średnicy wianka: 30–65 cm. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 608 648 313 oraz 600 723 490, lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
Fakty TVP Wrocław o naszej Spółdzielni Socjalnej (25.08.2015)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
środa, 26 sierpnia 2015 13:53

Wrocławska Spółdzielnia Socjalna (WSS), która powstała przy Kole Wrocławskim Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, tym razem znalazła się w obiektywie "Faktów" — programu informacyjnego TVP Wrocław (25.08.2015):

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2